Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii

KontaktGagarina 7 (hala technologiczna W.Chemii)
e-mail: aip@umk.pl

KONKURS AIPomysł na innowacyjne pomysły biznesowe

obrazek:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK podjął współpracę przy organizacji konkursu AIPomysł, na innowacyjne pomysły biznesowe. Konkurs skierowany jest do startupów, studentów i aktywnych uczestników społeczności akademickiej.

Nagroda główna w wysokości 400 000 zł.

Zgłoszenia do 20.01.2021 roku

 

 

W AIP wiemy, że dobre projekty i innowacje mogą zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego, jeśli osoby z grupy docelowej mają ciekawe pomysły, chcą rozwijać swoje kompetencje, poznać inspirujących mentorów, a przede wszystkim zawalczyć o nagrodę główną, mogą zgłaszać się już dziś.

Rejestracja: https://www.aipomysl.link/

10 zwycięzców AIPomysł Półfinału, który odbędzie się z końcem lutego 2021, zakwalifikuje się do 6-miesięcznego Programu AIP, obejmującego wsparcie w przygotowaniu zgłoszonego pomysłu biznesowego do wdrożenia. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2021. 

W konkursie mogą brać udział startupy pozauczelniane pod warunkiem, że mają w zespole jednego studenta, absolwenta lub pracownika związanego z uczelnią.

ETAPY KONKURSU:

Etap 1. Zgłoszenie poprzez formularz onine do 20 stycznie 2021 r.;  Półfinał do 26.02.2021 r.

Etap 2. Preinkubcja: marzec-sierpień 2021 r.

Etap 3: Finał - ogłoszenie zwycieęzców do 30.10.2021 r.

Osoby z grupy docelowej mogą dołączyć do grupy mentoringowej StartYOU, by zadać pytania i otrzymać wiedzę i zasoby, które pomogą stawiać pierwsze kroki w konkursie. Grupa StartYOU: https://www.linkedin.com/groups/12476593/

Osoby z grupy docelowej mogą zapisac się na darmowy webinar o tym jak PRZETESTOWAĆ START-UP bez rejestrowania działalności gospodarczej.

Link do webinariów:

środa 17:00 (live) - link do zapisów https://event.webinarjam.com/register/2/1n2p4ty

wtorek i czwartek 20:00 webinar automatyczny dla osób poniżej 26 lat - link do zapisów https://event.webinarjam.com/channel/AutomatedTuesday

Facebook: https://www.facebook.com/AIPWorldOfStartups/?ref=page_internal

Facebook AIP UMK

pozostałe wiadomości