Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

KontaktWileńska 4 (ICNT)
tel.: +48 56 611 26 40
+48 56 611 26 41
+48 56 665 60 35
e-mail: aip@umk.pl

Wyjątkowi prelegencji podczas IV edycji #Więcej

obrazek: [fot. nieznany]
fot. nieznany

Już po raz czwarty na UMK odbywają się spotkania w ramach Ogólnopolskiego Projektu #Więcej. Jest to jedno z największych wydarzeń szkoleniowych w Polsce. Jest to projekt dla ludzi ambitnych, stworzony przez ludzi ambitnych, z wystąpieniami ekspertów.

Jednym z prelegentów w panelu "Biznes" będzie pani Karina Pokorska z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UMK, która 10 maja 2019 r. poprowadzi warsztaty pod intrygującym tytułem "Przedsiębiorczość a strefa komfortu: co skłania cię do działania - inspiracja czy desperacja?"

Podczas warsztatów pani Karina w sposób troszkę niekonwencjonalny przeprowadzi uczestników przez proces tworzenia firmy. Uczestnicy spotkania spróbują odnaleźć w sobie takie cech osobowości, które są podstawą budowania własnej firmy. Wspólnie spróbują odpowiedzieć sobie na pytania: Czy opuszczanie „strefy komfortu” zawsze jest konieczne? Czy we wszystkim musimy być najlepsi? A może ważniejsze jest, aby skupić się na swoich mocnych stronach? Czy tajemnica w biznesie tkwi w wiedzy, co chcemy robić, czy w wiedzy jak się do tego zabrać?

Po uzyskaniu odpowiedzi na pytania Co robić?  Jak robić? Kiedy robić? uczestnicy zbudują wirtualne firmy bazując na własnych pomysłach, skupiając się na realizacji, funkcjonowaniu, a kończąc na sprzedaży produktu.

I co na to wszystko powiedziałby Elon Musk ? :)

Więcej o #Więcej

 

pozostałe wiadomości